BIO-SIL® + Amasil® - ZooTechCentr

Адитивний ефект комбінації випробуваних молочнокислих бактерій (БІО-SIL®) і суміші мурашиної кислоти (Amasil® NA) забезпечує успішне бродіння середньо та важко  силосуємої маси.

Адитивний ефект  БІО-SIL® + Amasil® NA відбувається на основі миттевого підкислення силосуємої маси за рахунок  Amasil® NA  до  величини рН від близько 4,4 до 5,0,та подальше зброджування цукру  лактобактеріми  BIO-SIL®.

Окислення з Amasil® NA призводить до економії цукру. тобто, для підкислення не використовуються цукри рослини. Таким чином,всі цукри залишаються для споживання внесених молочнокислих бактерій (БІО-SIL®) ,які швидко і ефективно перетворюють їх в молочну кислоту до тих пір, поки не буде досягнуто стабільне низьке значення рН.

Підкислення за допомогою Amasil® NA призводить до санації силосу, тому що багато  небажаних бактерій чутливі до мурашиної кислоти. При подальшому швидкому зниженні РН за допомогою доданого органічного БІО- SIL® до стабільного РН. Ми розробили абсолютно новий принцим ферментації та підготували його ​​до практики, оскільки в другій фазі спонтананна ферментація після підкислення неможлива.

Раціональна хімічна консервація з мурашиною кислотою, Amasil® Н.А. Потреба, для досягнення аналогічного ефекту інших кислот, зросте у два рази, це значно збільшує накопичення вологи у силосі та зменшує концентрацію молочної кислоти, що вплине на споживання корму.

Продукт BIO-SIL® + Amasil® NA гарантує процес бродіння та покращує силосування середньо, і важко консервуємих кормових матеріалів. Це значно зменшує втрати поживних речовин.

Amasil® NA є хімічною силосною добавкою. Користувач повинен дотримуватися положень Регулювання гігієни кормів (Регламент (ЄС) № 183/2005).

Комбінація BIO-SIL® + Amasil® NA схвалена для органічного виробництва. 

Активні компоненти
БІО-СИЛ: лактобактерії плантарум DSM 8866 і 8862 / бактеріальне число: 3 х 1011 КУО / г
Amasil NA : 75% мурашиної кислоти, забуферений з гідроксидом натрію до рН 2,5 (частково нейтралізований). Діюча речовина присутня як мурашина кислота та форміат натрію.