ПОСЛУГИ - ZooTechCentr

 

Послуги по розчистці ратиць у молочних корів Послуги по розчистці ратиць у молочних корів Проводиться на обладнанні виконавця, з виїздом на місце бригади спеціалістів. Профілактика розчистка ратиць,лікування, протезування та ефективний догляд за ногами!!!
 Проведення УЗД діагностики  Проведення УЗД діагностики  Послуга проводиться практикуючими спеціалістами з діючих господарств. Вид тварин: свині, ВРХ. Рекомендації щодо лікування та профілактики акушерсько-гінекологічних захворювань та схеми синхронізації.
 Навчання та підвищення кваліфікації спеціалістів.
( Україна Німечина)
 Навчання та підвищення кваліфікації спеціалістів  Навчання проводиться практикуючими спеціалістами господарств-партнерів ТОВ"ЗООТЕХЦЕНТР", та спеціально запрошеними фахівцями за рекомендаціями успішних господарств
 Аудит діючої системи ГДУ господарства  Аудит діючої системи  Моніторинг стану господарства проводиться висококваліфікованими спеціалістами компанії, та незалежними фахівцями запрошеними за рекомендаціями успішних господарств.
 Лабораторні дослідження  Лабораторні дослідження  В послугу входить аналіз кормів, крові, патматеріалу та іншого. Дослідження проводяться як експрес методами так і глибокими лабораторними аналізами,в найкращих вітчизняних та закордонних дослідницьких центрах!
 Організація поїздок у Німечину, навчання, обмін досвідом!  обмін досвідом  Відвідування господаств з продуктивністю більше 12 000 л молока на корову. Органічне тваринництво, виробництва органічного молока та яловичини. Продуктивність корів 10 000 л молока. Відвідування провідних селекційних станцій Німечини.