ПРО НАС - ZooTechCentr

«Сільське господарство —  це на 95 відсотків наука і лише 5 відсотків практика!» - ось основний принцип роботи компанії  Зоотехцентр.

Наша компанія представляє  провідних  європейських виробників  у сфері тваринництва:

 «Dr. PieperTechnologie – und  Produktentwicklung GmbH»  та  «German Genetics Inernational GmbH (GGI)

«Dr. PieperTechnologie – und Produktentwicklung GmbH»  -  експерт у виробництві органічного молока Німеччини, співробітники  компанії  фокусують всі свої сили на розробці новітніх середовищ та продуктів, для годівлі молочної худоби. У тісній співпраці з науково-дослідними інститутами та університетами Європейського Союзу поточні проблеми підбираються з практики і швидко переносяться  у нові продукти, процеси, ноу-хау, рецепти та рекомендації щодо застосування, нові концепції управління,утримання, -  опубліковуються щоб орієнтувати, консультувати  та підтримати фермерів.

Генетика та селекційна робота -  це майбутнє кожного господарства. Компанія German Genetics Inernational GmbH (GGI)  є компетентним партнером у всіх питаннях, що стосуються розведення худоби, менеджменту підприємства, підтримує племінні організації і станції зі штучного осіменіння по всьому світу в створенні та оптимізації селекційних програм, а також в постачанні всіх необхідних матеріалів для штучного осіменіння.  GGI об'єднує досвід більш ніж 1000 співробітників своїх членів-організацій з знаннями експертів сільськогосподарських вузів і наукових установ по всьому світу і робить їх доступними для своїх клієнтів.

Вже протягом 25 років, GGI надає заводчикам худоби в більш ніж 70 країнах світу доступ до повного спектру німецьких селекційних програм, які відрізняються різноманітністю і безпекою. GGI  -  це висока продуктивність, тривале господарське використання корів з функціональними екстер'єром і хорошими показниками здоров'я, а також відмінним відтворюванням. Індекси племінної цінності бугаїв, пропонованих GGI, засновані на незалежному, контрольованому Німеччиною, зборі даних , аналізі, що відповідає всім міжнародним стандартам і навіть їх перевищує !!!

Німеччина є  № 1 в світі, коли справа доходить до розведення великої рогатої худоби.  Потенціал GGI заснований на найбільшій зареєстрованої в племінній книзі популяції голштиньскої та червоного голштиньскої  худоби, найбільш повної  бази перевірених за якістю нащадків, як основи геномної селекції, а також однією з найстаріших племінних книг і самих великих програм селекції по всьому світу.