Біо Сил Амазіл купити | Продукт для якісного силосування

BIO-SIL® + Amasil® NA

Затвердження ЄС:
1k20812
 та премікс E280 та E284

Знак якості DLG:
1a для консервування кормів

Категорія: Позначка:

Опис

Адитивний ефект комбінації випробуваних молочнокислих бактерій (БІО-SIL®) і суміші мурашиної кислоти (Amasil® NA) забезпечує успішне бродіння середньо та важко  силосуємої маси.

Адитивний ефект  БІО-SIL® + Amasil® NA відбувається на основі миттевого підкислення силосуємої маси за рахунок  Amasil® NA  до  величини рН від близько 4,4 до 5,0,та подальше зброджування цукру  лактобактеріми  BIO-SIL®.

Окислення з Amasil® NA призводить до економії цукру. тобто, для підкислення не використовуються цукри рослини. Таким чином,всі цукри залишаються для споживання внесених молочнокислих бактерій (БІО-SIL®) ,які швидко і ефективно перетворюють їх в молочну кислоту до тих пір, поки не буде досягнуто стабільне низьке значення рН.

Підкислення за допомогою Amasil® NA призводить до санації силосу, тому що багато  небажаних бактерій чутливі до мурашиної кислоти. При подальшому швидкому зниженні РН за допомогою доданого органічного БІО- SIL® до стабільного РН. Ми розробили абсолютно новий принцим ферментації та підготували його ​​до практики, оскільки в другій фазі спонтананна ферментація після підкислення неможлива.

Раціональна хімічна консервація з мурашиною кислотою, Amasil® Н.А. Потреба, для досягнення аналогічного ефекту інших кислот, зросте у два рази, це значно збільшує накопичення вологи у силосі та зменшує концентрацію молочної кислоти, що вплине на споживання корму.

Продукт BIO-SIL® + Amasil® NA гарантує процес бродіння та покращує силосування середньо, і важко консервуємих кормових матеріалів. Це значно зменшує втрати поживних речовин.

Amasil® NA є хімічною силосною добавкою. Користувач повинен дотримуватися положень Регулювання гігієни кормів (Регламент (ЄС) № 183/2005).

Комбінація BIO-SIL® + Amasil® NA схвалена для органічного виробництва.

BIO-SIL® + Amasil® NA

Активный компоненты

БИО-СИЛ: лактобактерии плантарум DSM 8866 и 8862 / бактериальное число: 3 х 1011 КОЕ / г
Amasil NA 75% муравьиной кислоты, забуференный с гидроксидом натрия до рН 2,5 (частично нейтрализован). Действующее вещество присутствует как муравьиная кислота и формиат натрия.

BIO-SIL® + Amasil® NA

Рекомендации по использованию

Жидкое дозирования. Примените оба компонента отдельно! Оптимальное место применения для BIO-SIL® измельчитель — это участок противорежущими пластин. Для внесения Amasil® NA после ускорителя на башне. Можно применять BIO-SIL® при ветровой обработке.

Растворите лиофилизированный порошок BIO-SIL® в нехлорированная воде. Может быть использован сразу после растворения. Отдельно 1-2 литра водного раствора BIO-SIL® / тонну ЗМ и дополнительно 2-6 литров на тонну вносится Amasil® NA — для тяжелых силосуемых кормов 1гр. BIO-SIL® на тонну. Не использовать хлорированную воду!

BIO-SIL® + Amasil® NA

Способ использования

Бактериодозатор для BIO-SIL® может применяться для фуражных комбайнов, погрузчиков, прессов и на граблях. Для Amasil NA® большой кислотостойкий дозатор компании Dr. Pieper TuP GmbH.

BIO-SIL® + Amasil® NA

Срок годности

Bio Sil®:

В холодильнике <8 ° С: 2 года

В морозильной камере <- 18 ° C: 4 года

Растворенные в воде: в течение 3 дней (до 24 ° С)

Amasil® NA 2 года

BIO-SIL® + Amasil® NA

Производство

BIO-SIL®: д-р мед. Компания Pieper Technology и Product Development GmbH

Amasil® NA: BASF SE

BIO-SIL® + Amasil® NA

Упаковка

BIO-SIL®: пакет з нетто-весом 100 г

Amsil® NA: Контейнер з решетчастым корпусом 1200 кг.

BIO-SIL® + Amasil® NA

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “BIO-SIL® + Amasil® NA”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *