Як правильно купити сперму биків плідників - ZooTechCentr

При плануванні селекційної роботи в господарстві перед фахівцями постає питання як і де купити сперму бугаїв для запліднення стада, як вибрати насіння бугаїв-плідників і на які основні критерії покладатися.

У цій статті ми розглянемо основні моменти, які дозволять вам не допустити помилок і грамотно провести закупівлю сперми биків ефективно і економічно вигідно.

  1. З чого почати вибір генетичного матеріалу для проведення штучного осіменіння.
  2. Як вибрати породу биків для закупівлі сперми
  3. На що звернути увагу при замовленні насіння биків
  4. Що робити після замовлення сперми бугаїв-плідників, щоб максимально ефективно використовувати ваші інвестиції в генетичний матеріал

 

 

З чого почати вибір генетичного матеріалу для проведення штучного осіменіння:

Перш ніж почати пошук насіння биків для закупівлі, необхідно спланувати стратегію генетичної роботи в стаді, яка буде відображати ваші плани на тривалий час і містити цілий ряд дій по роботі з тваринами на тривалий період. Тут вам на допомогу прийдуть професійні фахівці, які допоможуть розібратися і грамотно поставити цілі племінної роботи, спрогнозувати очікуваний результат не тільки в плані розвитку стада, а й прорахувати економічну вигоду.

 

Фахівці компанії «Зоотехцентр» пройшли спеціальне навчання з планування і прогнозування селективної роботи і допоможуть вам отримати відповіді на найбільш хвилюючі питання в цій області, підготують ваші кадри для проведення грамотної роботи безпосередньо на місцях. Детальніше можна почитати тут.

 

 

Як вибрати породу биків для закупівлі сперми:

Щоб визначитися з тим, сперму бугаїв якої породи закуповувати для селекційної роботи в господарстві, потрібно звернутися, в першу чергу, до основної мети проведення селекції. Після цього має бути ознайомитися не тільки з основними характеристиками  порід биків, а й з передовим європейським досвідом у цьому плані.

 

Ми пропонуємо вашій увазі каталог биків виробників з кращою німецькою базою спермоматеріалів, використовуваних в найбільших господарствах Європи, які ґрунтуються на багаторічному досвіді співпраці з компаніями GGI German Genetics International GmbH и SPERMEX GmbH, GGI-SPERMEX GmbH, офіційним представником яких є компанія «Зоотехцентр» .

 

На що звернути увагу при замовленні сперми бугаїв:

 

Щоб вкладені вами кошти були економічно виправдані, обов'язково вивчіть всі сертифікати закуповуваних матеріалів, дізнайтесь про умови доставки, перевезення, зберігання. Підтримуйте контакт з фірмою-постачальником сперми биків протягом усього процесу співпраці.

Не варто починати співпрацю з компаніямі, які працюють неофіційно, не мають відповідної сертифікації і не являються офіційно зареєстрованими. Навряд чи ви зможете отримати якісний продукт в таких умовах.

 

 

Що робити після замовлення сперми бугаїв-плідників, щоб максимально ефективно використовувати ваші інвестиції в генетичний матеріал:

Після замовлення сперми биків обов'язково підтримуйте зв'язок з постачальниками. Тільки грамотні фахівці допоможуть вам з допомогою професійних консультацій не витратити кошти даремно, а якісно провести роботи по штучному заплідненню, не відступаючи від загальної стратегії, вчасно коригуючи плани при необхідності без шкоди для головних цілей.

Як правильно купити сперму биків плідників

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *