Каталог биків-плідників - ZooTechCentr

Zootechcentr, як офіційний представник компанії GGI-SPERMEX GmbH –  головне джерело першокласної генетики для ваших корів!

 

Нещодавно створена з двох найбільших німецьких експортних організацій GGI German Genetics International GmbH і SPERMEX GmbH, GGI-SPERMEX GmbH розпочала роботу з 1 липня 2018 року і представляє 13 німецьких організацій з розведення і осіменіння на міжнародному ринку генетики великої рогатої худоби.

 

Після злиття з GGI-SPERMEX GmbH, обидва місця в північній і південній Німеччині будуть збережені. GGI-SPERMEX пропонує унікальний асортимент продукції з усієї Німеччини, а також досвід, ноу-хау і широкий спектр генетичних даних з найбільших в світі племінних популяцій.

 

Це дає можливість надати вам  унікальні пропозиції, на додаток до основних порід Голштейн, Червоного Голштейн, Симентал, а також більше 20 інших молочних і м'ясних порід. У співпраці з нашими міжнародними партнерами GGI-SPERMEX дозволяє заводчикам по всьому світу отримати доступ до всього потенціалу німецького скотарства.

 

Пропозиція GGI-SPERMEX чітко відображає німецьку філософію розведення. Включає  в себе високий вихід молока з хорошими інгредієнтами, хорошу конформацию з відмінними основними характеристиками тварин, функціональним здоровим вим'ям, а також високу плодючість і тривалий термін служби. Метою є економічна, здорова, безпроблемна корова, яка добре працює протягом кількох лактації в різних умовах утримання.

 

GGI-SPERMEX з гордістю представляє новий каталог 2018 роки для Голштейн і Червоного Голштейн та інших порід для селекції.

Ви можете зв'язатися з нами через форму зворотного зв'язку в розділі «контакти».

Подивитися каталог бугаїв-плідників можна тут:

Голштини

Симентали

Каталог биків-плідників

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *