Генетична робота в господарстві з найкращим європейським партнером - ZooTechCentr

GGI — German Genetics International GmbH є міжнародним органом з експортного маркетингу семи провідних німецьких племінних організацій, яка представляє їх на міжнародному ринку. Крім широкого спектру виробників яловичини, порід подвійного направлення та інших молочних порід, ми пропонуємо, зокрема, високоякісну Голштинську та червону Голштинську генетику. У співпраці з нашими компетентними партнерами по всьому світу GGI пропонує тваринникам доступ до всього потенціалу німецьких племінних голштинів. Крім того, GGI є надійним партнером у всіх аспектах тваринництва і управління. Усі пропоновані продукти тестуються з високим ступенем надійності та точності на основі всесвітньої провідної оціночної моделі щодо розведеня відтворення. Це стосується як дочок, які пройшли сертифікацію, а також геномно оцінених молодих биків.

Німецька філософія розведення чітко відображена в асортименті GGI. Це включає в себе високі показники виробництва молока з хорошими показниками, хорошу конституцію з відмінними, функціональними ногами, здорове вим’я, а також відтворення на високому рівні та довготривале продуктивне використання тварини. Метою є ефективна, здорова, безпроблемна корова, яка забезпечує високу продуктивність в різних умовах утримання протягом багатьох лактацій.

Зв'яжіться з нашими менеджерами — офіційними представниками GGI, тому як, використовуючи генетичний потенціал GGI, ви завжди будете на правильному шляху!

Генетична робота в господарстві з найкращим європейським партнером

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *